درد نامه ای از جنس درد

در این جوامع حجاب ارزش است.حتی رنگ مشکی رنگ سلطنتی است.چون به اصطلاح ابهت دارد و سلطنتی است.پوشش مشکی هم از همان زمان رواج داشت.این هایی که به اصطلاح خیلی ایرانی هستند ولی خانواده های بدحجاب دارند و شعارشان این است که چو ایران مباشد تن من مباد،ببینید حجاب ایران باستان چگونه بوده و حالا شما چگونه اید!!باید به آنها گفت اگر دین ندارید در مساله حجاب لااقل ایرانی باشید.

امروزه بحث حجاب،یک بحث جدی است که باید هر چه سریعتر با برنامه ریزی فرهنگی و اجرایی و ایده های نو، فراتر از شعارهای تکراری به حل این معضل اجتماعی پرداخت.

حال حرفم این است: 

چگونه است که در کشور اسلامی فرضا برای آب و فاضلاب در برنامه های5 ساله و سالانه ،برنامه ریزی وجود دارد اما طرحی مشخص نیست که بگوید نرخ بدحجابی را از این میزان در طول 5 سال به آن مقدار کاهش میدهیم،چگونه است برای کمربند ایمنی قانون قابل اجرا وجود دارد ولی برای کمربند ایمنی حجاب و عفاف در جامعه برنامه و اهتمامی وجود ندارد.چرا در ادارات دولتی و حتی فرهنگی،در قوه قضائیه و در بیاری از مراکزی که خود باید مروج و مرجع مبارزه با مظاهر فساد و بدحجابی باشد،مظاهر حریم شکنی الهی و بدحجابی وجود دارد.؟؟

چه کسی باید پاسخگوی روح و روان به هم ریخته جوانان و نوجوانان لطمه خورده از این ناهنجاری اجتماعی باشد.این همه مفاسدی که شروع آن از نگاه وسوسه انگیز به جلوه های گناه و بدحجابی بوده است،آیا خسارت بزرگ جامعه اسلامی نیست؟

اگر در این کشور چند پمپ بنزین به آتش کشیده شود چه تکاپویی و برنامه ریزی شروع می شود ولی چرا وقتی که بزرگترین سرمایه های کشور که نوجوانان پاک این کشور است،هر روز به آتش جاذبه های شهوت در دام گناه می سوزند و از خدا و اسلام و نظام اسلامی فاصله می گیرند حرکت و تکاپویی به چشم نمیخورد؟؟چرا مسئولین به فکر برنامه ریزی و اجرا نمی افتند؟؟ چرا....؟ این ها فاجعه جامعه اسلامی است.


/ 1 نظر / 25 بازدید
Qhzvm Sisto

سلام خوشحال میشم بهم سربزنی